Příběh naší kapely
Ze zkušebny až na pódium

V současné době je kapela tvořena čtyřmi uličníky z Podještědí, kterými jsou Tadeáš "Červis" Červa (Zpěv, Kytara), Michal "Eichlis" Eichler (Kytara), Michal "Koic" Kolomazník (Basa), Lukáš "Slukyn" Sluka. Avšak ne vždy tomu tak bylo....

Založení a vznik kapely se datuje k letním prázdninám roku 2007, Kdy začínají dohromady zkoušet zakládající členové Červis, Eichlis a Vojta v bývalém domu svazarmu. Zhruba po půl roce si všichni uvědomujeme, že i punková hudba by měla mít řád v podobě čtyřech dob v jednom taktu a všechny nástroje by měli být tak nějak ve vzájemní symbióze.

K prvnímu veřejnému vystoupení došlo cca měsíc po první zkoušce u příležitosti Červisovýjch 16ctých narozenin na koupališti v Českém Dubu. Ještě s provizorním názvem "KČ3" (Kozy číslo 3).

V roce 2008 bylo na čase pověstně přiTvrdit muziku a sehnat další kamaráda, tentokrát basovýho. Dvou zkoušek se zúčastnil se svým basovým aparátem Dvořis s bilancí 2 zkoušky = 2 odpálený bedny :D. Po odehrání jedné teenage party ve zkušebně končí a na post basáka přichází multiinstrumentální Čudla z Vetrolu. Po Dalším provizorním názvu "Gram a půl" přichází již stabilní a stálý název "Prozatímní řešení". Čudlu na pozici basáka nahrazuje Vojtova sestra Týna, stěhujeme se do zkušebny kamarádské kapely VETROL a formace se na delší dobu stabilizuje (Červis, Eichlis, Vojta, Týna). V této sestavě odehrajeme nespočet koncertů.

V roce 2014 přichází odchod Týny, kterou nahrazuje na postu basáka Koic a v roce 2016 se s námi, na základě pracovní nabídky z Britských ostrovů, loučí také Vojta, kterého za bicíma nahrazuje Slukyn a tím se dostáváme k naší aktuální sestavě.

Členové

Michal "Eichlis" Eichler
Lukáš "Slukič" Sluka
Michal "Koic" Kolomazník